قوانین و مقررات و خط مشی کلی امدادکاران

قوانین و مقررات و خط مشی کلی امدادکاران عبارت است از :

مطابق با کلام الله آیه ۱۲ سوره حجرات و آیه ۲۷ سوره نور قرآن کریم مسلمانان و مومنان از تجسس در احوال و مسائل شخص دیگر منع شده و همینطور ورود به منازل مردم بدون اذن و اجازه را برحذر داشته است که قوانین جاریه مطابق با قوانین اسلامی میباشد.

وفق مادتین قانون اساسی اصول ۱ ،۹، ۲۲

در این اصول آمده اند. افراد از حیث جان مال مسکن شرف مصون بوده و هر نوع تعرض مطابق با قوانین جاریه ج،ا،ا با خاطی برخورد می گردد.

همچنین مطابق با ماده ۶۴۰ کتاب پنجم قانون م ، ا و مواد ۱۲ ،۱۶ و ۱۷ جرایم رایانه ای حیثیت شهروندان و همشهریان و هم وطنان مورد حمایت قانونی است که با نگاهی گذرا می توان پی برد قانونگذاران و قوای محترم سه گانه حریم خصوصی افراد را مورد حمایت کیفری و مدنی قرار داده اند.

وفق ماده ۲۱ قانون جرایم رایانه‌ای

کاربران مجاز به هیچ گونه سوء استفاده عکس و یا سخن و کلمات غیر اخلاقی و توهین و مغایر با شئونات مذهبی و فرهنگی و اجتماعی مطابق با مصادیق مجرمانه نیستند و در ادامه اظهار نظر مکاتبه و مکالمه غیر اخلاقی در مورد مسئولین و مدیران مجموعه و غیره می بایست کمال شعور ، ادب و نزاکت را رعایت فرمایند.

تخلف از قوانین جاری کشور اعم از قانون م ، ا قانون مجازات مرتکبین جرایم رایانه ای بانکی پولشویی گمرکات نقض حقوق مصرف کننده قوانین تجارت الکترونیک قوانین حمایت از حقوق پدیدآورنده نرم افزار رایانه ای سوء استفاده از سرویس‌های امداد کاران همچنین نقض حریم شخصی فی مابین متعاملین ممنوع بوده و امدادکاران خود را موظف می داند کلیه همکاری‌های لازمه با مراجع مربوطه اعم از مقامات محترم قضایی و ضابطین محترم را در صورت بروز مشکل برای خود محفوظ می دارد و کاربران حق هیچگونه اعتراض در این خصوص را ندارند.

در باب جزئیات قوانین و مقررات و خط مشی کلی امدادکاران

۱. کاربرکارفرما : افرادی که درخواست سرویس از امداد کاران دارند.
۲. کاربرپیمانکار. متخصص استادکار و مهندس و تکنسین و غیره : افرادی که آماده خدمت رسانی به مشتری محترم میباشند.

۳. مشمولین ماده ۱. زمان درخواست اینترنتی در امداد کاران می پذیرد که قوانین و مقررات امدادکاران را مطالعه و پذیرفته است و این قوانین ممکن است در امتداد زمان مطابق با نیاز روز تغییر کرده و به معنی پذیرش هرگونه تغییر در روند خط مشی امداد کاران می باشد.

۴. امدادکاران می پذیرد و متعهد می شود که در حین انجام کار عملی که موجب آزار و اذیت مشتریان محترم شود انجام نگیرد.

۵. جهت استفاده از امداد کاران می باید آدرس سایت emdadcaran.com برنامه را دانلود و یا از طریق سایت رسمی درخواست و یا پیامک ارسال فرمایید تا کارشناس مربوطه با شما تماس حاصل فرمایند.

۶. مشمولین ماده ۱ می پذیرند و متعهد می‌شوند که با استفاده از امدادکاران برای انجام عملیات غیر قانونی وفق قوانین جاریه جمهوری اسلامی ایران یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکنند.

۷.مشمولین ماده ۲ قانون امداد کاران حق ندارند اشیای غیر مجاز مواد مخدر مشروبات الکلی سلاح یا سایر اشیا یا حیوانات که با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت دارد همراه داشته باشند.

۸. مشمولین ماده ۱ متعهد هستند در صورت هرگونه تقاضای نامتعارف موضوع را قبل از توافق بر انجام کار به مشمولین ماده ۲ اعلام کنند در غیر این صورت چنانچه پس از مراجعه به مکان اعلامی توسط مشتری مسئول کلیه خسارات می باشد و بر عهده مشتری است.

۹. مشمولین ماده ۱ متعهدند زمان حضور و جنسیت مشمولین ماده ۲ را به امدادکاران اعلام نماید تا مطابق درخواست اقدام شود.

۱۰. مشمولین ماده ۱ می پذیرند که رعایت قوانین اسلامی و شرعی اخلاقی اجتماعی جمهوری اسلامی ایران را در هنگام استفاده از خدمات امداد کاران رعایت نماید.

۱۱. مشمولین ماده ۱ می پذیرند امداد کاران مجری خدمات نیست بلکه تنها پل ارتباطی نرم افزاری ارتباط بین مشمولین ماده ۱ و مشمولین ماده ۲ امدادکاران جهت توافق بر انجام نوع خدمت درخواستی را فراهم می کند.

۱۲. مشمولین ماده ۱ می پذیرند اسناد مدارک طلا و جواهر و سایر اشیا قیمتی مرتبط با خود را در محل کار در معرض قرار ندهد و در نگهداری آن دقت کند
و همچنین در حین خروج کارگران وغیره چک نماید و هر گونه کاستی احتمالی را به مشمولین ماده ۲ اطلاع دهد.

۱۳. مشمولین ماده ۱ و ماده ۲ پذیرفتند که امداد کاران به عنوان یک نرم افزار عمل کرده و طرفین و متعاملین را با هم مرتبط می نماید و مسئولیت هرگونه آسیب به اموال طرفین بر عهده فرد خاطی بوده و و چنانچه داوری بازرسان و مسئولین مربوطه امدادکاران موثر نبود طرفین می توانند در مراجع محترم ذیصلاح حقوقی و قضایی علیه یکدیگر اقامه دعوا نمایند.

۱۴. مشمولین ماده ۱ می پذیرند هرگونه تعامل با افراد مشمولین ماده ۲ خارج از اطلاع امداد کاران تماس شماره تلفن ادرس و غیرو… هیچ ارتباطی به امدادکاران ندارد و مسئولیت بر عهده طرفین می باشد.

نحوه پرداخت در قوانین و مقررات و خط مشی کلی امدادکاران

1.مشمولین ماده ۱ می پذیرند به هیچ عنوان پول دستی یا کارت به کارت به مشمولین ماده ۲ نداشته باشد و تنها راه پیگیری مبلغ دریافتی و کار انجام شده واریز پول به حساب امدادکاران می باشد.

2. مشمولین ماده ۱ می پذیرند هزینه تعمیر سرویس و نگهداری از قبل از طرف امدادکاران مشخص میشود و پس از استفاده و اجرا اعتراضی نداشته و ندارد.

3.پرداخت هزینه ها می تواند به صورت ذیل کارت به کارت ،آنلاین، پرداخت نقدی و غیره نیز باشد.

4.مشمولین ماده ۱ می پذیرند هزینه سرویس تعمیر نگهداری ممکن است به نحوه اجرا یا عوامل دیگر متغیر باشد.

5.مشمولین ماده ۲ متعهد می شوند که تقاضای هیچگونه وجهی علاوه بر مقدار توافقی نداشته باشند و هر گونه مطالبه وجه اضافی به هر عنوان ارتباطی با امدادکاران ندارد.

6.مشمولین ماده ۱ امدادکاران بدانند قول وعده غذا جهت اضافه کار و غیره مرتبط با منش افراد بوده و یا پرداخت وجهی به عنوان قرض بلاعوض کمک مالی و یا تحت هر عنوان و هر شکل با انتخاب شخصی او بوده و هیچ ربطی به امدادکاران ندارد امدادکاران این نحوه پرداخت را تأیید و تشویق نمیکند.

7.مشمولین ماده ۱ امدادکاران میپذیرند امکان استرداد هزینه ای که به امداد کاران می پردازند وجود ندارد.

مسئولیت در قوانین و مقررات و خط مشی کلی امدادکاران

1.امدادکاران می پذیرد با تمام امکانات از جمله واحدهای خدمات تمامی تلاش جهت رضایت و داوری رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائه و استفاده خدمات امدادکاران به صلح و سازش بیانجامد.

2. تمام اطلاعات اعم از بند ۱ و ۲ امداد کاران محرمانه بوده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع است مگر برابر تصمیم مقام مسئول.

3.امداد کاران با حسن‌نیت و تلاش جهت استفاده از ارائه خدمات توسط کاربران عزیز را دارد لذا هیچ تضمینی جهت اجرایی شدن برنامه روی همه دستگاه ها اینترنت شبکه تلفن همراه و غیره را نخواهد داد.

4.چنانچه هر یک از کاربران در زمان استفاده از خدمات با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط صدرالذکر میتوانند شکایات خود را از طریق واحدهای پیگیری و پشتیبانی و مشاوره امداد کاران مطرح نموده تا جهت حل و فصل و رفع مشکل اقدامات لازمه انجام شود.

مسئولیت کاربران

1.مسئولیت همه اقدامات و افعال مشمولین ماده ۱ و ماده ۲ امدادکاران که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه ج ، ا،ا فی الجمله ق، م ،ا و ق ، م خسارت به اموال باشد بر عهده شخص خاطی بوده و امدادکاران هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق و صدرالذکر نخواهد داشت.

ضمنا امداد کاران می‌تواند از طریق مراجع صالح اقدامات قانونی علیه نامبرده نسبت به حقوق و احقاق حق قانونی امدادکاران به عمل آورد.

2.هرگونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری نام و اعتبار امداد کاران شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی شده و امدادکاران خود را محق اقدام قانونی میداند و همچنین فرد خاطی مسئول خسارات و احقاق حق قانونی خواهد بود.

3.مشمولین ماده ۲ امدادکاران متعهد و مکلف اند از علائم سازمانی مربوطه استفاده کند که توسط امدادکاران تهیه و در اختیارش قرار داده شده است به هیچ عنوان حق استفاده از لوازم دارای تشابه با سایر شرکتهای حقیقی و حقوقی را ندارد در صورت لزوم امداد کاران به خاتمه خدمات با نامبرده و پیگیری قانونی اقدام و شخص خاطی مکلف به جبران خسارت خواهد بود.

4.لوازمی که مشمولین ماده ۱ نباید در محل داشته باشند به شرح ذیل است وسایل رادیو اکتیو جامدات آتش زا و سوختی مواد منفجره محترقه مواد سمی اسیدی بیماری زا بدبو.

5.لوازمی که مشمولین ماده ۲ نباید در محل بهمراه داشته باشند به شرح ذیل است هر موادی که مغایر عرف جامعه و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران است من جمله مشروبات الکلی سلاح گرم سرد مواد مخدر رادیو اکتیو آتش زا سوختی جامدات مایعات بد بو اسیدی سمی محترقه منفجره و غیره.

6.مشمولین ماده ۱ و ماده ۲ امدادکاران متعهد می شوند قوانین در امتداد زمان در امدادکاران قابلیت تغییر دارد که در صورت استفاده از خدمات توافق به تغییرات نیز فرموده اند که از برند امدادکاران متعلق به شرکت امدادکاران پارس به شماره ثبتی ۳۷۴۷۸ است که فیمابین کاربران منعقد میگردد

که هدف ایجاد محیطی صمیمی و ایمن و تسهیل در خدمت رسانی که در صورت عدم توافق قادر به استفاده از این سایت و اپلیکیشن و استادکاران مهندسین و مشتریان و مزایا و غیره در این برند نخواهید بود.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت ، متعلق به امداد کاران می باشد.