چگونه شومینه گازی ایده آل داشته باشیم؟

امروزه این نوع شومینه ها در منازل ایرانی جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده و غالبا در واحدهای ساختمانی یافت می شود.

که درآن شومینه خود نمایی مینماید.در ساختمان های نوساز به دلیل پنجره دو جداره مشکلات متعددی را برای هموطنان ایجاد نموده و کمبود اکسیژن مشهود است که غالبا لوله بخاری ها نیز گرم نمی‌شود و خطرات جبران ناپذیری داشته که نیاز به کار گزاری دریچه تامین می باشد.

شومینه با توجه به گرمای مطلوب و جلوه بسیار زیبا دکوری می بایستی توسط متخصص مربوطه جانمایی و ساخته شود. اگر خواستار گرمای بیشتر و مطلوب تر و مصون از گازهای مضر در فضای داخل خانه هستین می بایستی نکاتی را رعایت نمایید.

مزایای شومینه چیست؟

۱. گرمای مطلوب

۲.حرارت منحصر به فرد

۳. رفاه بیشتر خانواده

۴.زیبایی بی نظیر

۵.هزینه تعمیر و نگهداری کمتر نسبت به پکیج و کولر گازی و غیره

۶.ست کردن محیط منزل

۷.استفاده از سبک‌های سنتی و آرام بخش و …

انواع شومینه گازی

در کل می توان شومینه را به سه گروه اصلی تقسیم کرد:

۱. شومینه های هیزمی که بیشتر در مناطقی که فاقد گاز شهری میباشند ساخته شده که به وسیله هیزم روشن می‌گردد.

۲. شومینه های گازسوز که متصل به گاز شهری می باشد که بیشتر در مناطق شهری ساخت و نیاز به متد نصب صحیح چیدمان صحیح برنر مناسب شیر اطمینان استاندارد و موارد مطروحه و ایمنی متخصصین امداد کاران بر آن اشراف دارند.

۳.شومینه های فانتزی و چدنی و برقی که با پیچ و مهره و … نصب می‌شود.

امدادکاران به مشتریان و کاربران محترم و عزیز و گرامی توصیه اکید می نماید شومینه های گازی بدلیل متصل بودن به گاز شهری و خطرات به هیچ عنوان در ساخت و تعمیر و سرویس نگهداری سالانه شومینه و یا بخاری دستکاری غیر تخصصی انجام نداده که در صورت بروز حادثه بسیار گران تمام می شود و چنانچه نیاز به ارائه هر گونه خدمت دارندحتماً به امدادکاران را در جریان قرار داده تا متخصصین امدادکاران بتوانند مشکل شما را رفع نمایند ، تا ایمنی خود و خانواده محترم را برقرار نمایید.

شومینه گازی

نظر شما

ایده و نظر خود را مطرح کنید

آخرین هامطالب مرتبط